Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen fúró- vésőkalapácsot...

Milyen fúró- vésőkalapácsot vennél és hol?

Figyelt kérdés

Házfelújítás előtt állunk és a tervek szerint amennyit a kölcsönzőre költenék, annyiból már majdnem veszek is egyet. Így inkább meveszem, ha túléli a felújítást meg egy kicsit, már nyertem vele.


De a lényeg, hogy ha vennél milyet vennél? Márka, teljesítmény, típus, ha lehet pontosan írd le és hogy hol szerezted be? 30-40.000,- körüli összegben gondolkodunk, nem több.


Köszönöm



2015. júl. 16. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Barkácsáruházban nézzél valami olyat, amire van két év garancia (pl az Einhell is ennyit ad a komolyabb cuccaira, és az Extol bizonyos fajtáira is azt hiszem ennyit adnak). Ezzel a lépéssel már le is vagy védve a felújítás időtartamára, ha kifekszik a masina, go vissza a boltba, és hozod helyette a másikat. :-) Ha túléli a gép, és később is tudsz majd vele fúrni, vésni, annál jobb. Ennél pontosabbat nem tudok írni, mert barkács szintű gépeim nincsenek. Napi tíz+ órát dolgozom a gépeimmel, és a legkisebb vésőgépem Makita HR2810.
2015. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ár/érték arányban a legjobb gép szerintem a Makita. Ez inkább barkács, de ebbe az árba csak az fér bele, ez is 49900 ft.

[link]

HR2470 Makita fúró-vésőkalapács + AJÁNDÉK!!!


4-24 mm-es dübel és átmenő furatok készítése betonba, kőbe, téglába, dobozfúrás téglába Ø55 mm-ig,fúrás fában és fémben Ø 13 mm-es tokmány segítségével. Vésés.


SDS- Plus szerszámbefogás, kézbe simulócsúszásmentes gumírozott markolat

Forgásirányváltás, azonos nyomaték és fordulatszám mindkét irányba

Fordulatszám- szabályozás, reteszelhető kapcsoló a folyamatos munkavégzéshez

Csúszókuplung, Fúrás-ütvefúrás-vésés üzemmód

40 fokozatú vésőpozíció állítás. AJÁNDÉK: 3db 8x160mm fúrószár!!! INGYENES KISZÁLLÍTÁS!!!

Akció lejár: 2015-12-31

Normál ár: 87 600 Ft. Akciós ár: 49 900 Ft. Kedvezmény: 43%

2015. júl. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közben utánnanéztem 1-es válaszának. Azt hiszem érdemes hallgatnod rá. Ráadásul a makita hr2810 egy komolyabb gép, talán megtalálod valahol olcsóbban.

"Kissé" késő van ahhoz, hogy tovább kutassak.

Nekem jó néhány éve van 2470-esem, de komolyabb munkához komolyabb gép kell.

2015. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!