Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnátok ötleteket adni bútor...

Fleeur kérdése:

Tudnátok ötleteket adni bútor átszínezéséhez?

Figyelt kérdés
Egy TV állványról lenne szó, de nem az az igazi csiszolt fabútor, hanem bútortapétával van borítva. Ezt le kellene csiszolni és lelakkozni vagy szintén bútortapétával beborítani? (világosabb tölgy színt szeretnék a mostani cseresznye helyett)

2015. júl. 30. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A bútorlap MDF lapból van belül, ezen van a tapéta/bevonat, ezért a lecsiszolás és lakkozás teljesen elvetélt ötlet. Ezt vagy simán átmatricázod, ami valószínűleg nem fog tökéletes eredményt hozni és ehhez képest nem is jön ki fillérekből, vagy újat csináltatsz vagy veszel. Én ezt tartom a legjobb megoldásnak. Bútorlapból készült bútokat ilyen módodon nem érdemes felújítani.
2015. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Valószínűleg megtartom az eredeti színével együtt :)
2015. júl. 30. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak öntapadós dekorfóliák, ezekkel belehet vonni őket szépen, sokféle minta kapható.
2015. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is néztem, csak írták, hogy elég macerás az egész.
2015. júl. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!