Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba ajtóban üveg...

K2k2k2 kérdése:

Fürdőszoba ajtóban üveg helyett milyen műanyag lapot lehet használni?

Figyelt kérdés
Fürdőszoba ajtóm még régebbi fajta. 3 üveges rész található benne egymás alatt. Az eredeti üveg mintás volt és nem lehetett rajta átlátni. Sajnos repedt és törött volt benne ezért cserére szorult. Most viszont nem tudom hogy mivel lenne érdemes helyettesíteni. Én plexiszerű műanyag lapra gondoltam persze olyanra amin nem lehet átlátni max a fényt engedi át. Az sem baj ha nem tömör hanem légkamrás bár az már túl vastag lehet. Esetleg sima üveg fóliával? Mit ajánlotok ami olcsó és jó megoldás lehet?

2015. aug. 22. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

sima üveg, és teszel rá fóliát, de tejszerű üveget is kapsz. érdeklődjél egy üvegesnél.

a plexi karcolódik és mattol, idővel nem lesz szép.

2015. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most is lehet kapni katedrál üveget, vágatni kell üvegessel az ajtóba méretre. Olcsóbb megoldás a sima üveg fóliázva. Öntapadós üvegfóliát tapétaboltban lehet kapni. A műanyag gagyi megoldás és mattul, karcolódik.
2015. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicserélik, max a mintája kicsit más lesz.
2015. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!