Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehetséges tetőtéri falra...

Lehetséges tetőtéri falra ferdén bekötni egy radiátort (45fokos szögben)?

Figyelt kérdés
Tetőtéri szobában az ablak alá szeretnénk egy radiátort áthelyezni. A tető kb.45 fokos, és a fal síkjában lenne a radiátor, tehát nem függőlegesen állna. Fog így működni a fűtés?

#tetőtér #radiátor-bekötés
2015. szept. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem lesz egy mester sem aki felszereli neked így. Életemben nem halottam még ilyenről. Egyszerűen csak az a tény hogy nyomás alatt lévő forróvízzel működő radiátort úgy feltenni hogy az balesetveszélyesen leszakadhat, mert nem vízszintesen van elhelyezve.
2015. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad.
2015. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
sztem simán lehet, csak a felfogatást kell máshogy megoldani nem ezzel a ráakasztós móddal
2015. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy hajókon, vitorlásokon előfordul ilyen fajta bekötés.

Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogassuk fel a radiátort, mivel rögzítsük?

2015. szept. 7. 08:36
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ja hogy te egyedül akarod megoldani? Miért nem hívsz egy szerelőt? Miért nem tudsz megkérdezni egy szakembert mi a megoldás?
2015. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eszünk ágában sincs saját magunk megoldani a bekötést, de a szerelő akit hívtunk a függőleges bekötést javasolta. Azonban hajókon gyakran előfordul, hogy a hajó oldalán, a ferde fal síkjában rögzítik a radiátort. Hely hiány miatt szeretnénk mi is így megoldani ezért vagyok kíváncsi mások (szakemberek) véleményére. ;-)
2015. szept. 8. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!