Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beton simítóvakolás mitől...

TappancsMancs kérdése:

Beton simítóvakolás mitől lesz tükörsima?

Figyelt kérdés

#felújítás #beton #beton javítóhabarcs
2015. szept. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyapám cementet kevert homokkal és egy kis mésszel (hogy szép fehér legyen), ezzel simította a betonjárdát, de pár évenként ismételni kellett, mert felpattogzott
2015. szept. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vassimítóval simítják.
2015. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helikopterezni kell akkor lesz olyan tükör mint pl.a baumaxba vagy praktikerbe ott is azzal csinálják.

Én olcsón vettem egy helikoptert és tükör sima betont csináltam,de nagyon csuszik ha vizes ezért inkáb benti részre ajánlom.Lehet kapni hozzá zsákos simitót,de sima cementtel is lehet szép felületet késziteni.

Betonozás után néhány órával érdemes csinálni mikor már rá lehet lépni,de másnap már késő a rászórt cement már nem köt össze az azelőttnapival.

2015. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ez a helikopterezés, nem is hallottam. Csak nálam erkély fala és plafon lenne, ezt szeretném pórus tömíteni egy réteggel majd festés. Falon hogy tudnám ezt a helikopterezést kézzel csinálni? Ez a zsákos simító jó lenne egy rétegnek simítóvakolásnak? Melyiket ajánljátok?
2015. szept. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!