Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fűrészporos tapéta vagy...

Fűrészporos tapéta vagy "sima" falfestés?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás előtt állunk, most fűrészporos tapéta van színre festve a falon. Alapjában véve semmi baja a tapétának. Ti leszednétek a tapétát, ami utána faljavítással, gletteléssel stb-vel jár vagy maradnátok a "maradi" tapétánál. Egyáltalán maradi a tapéta? Igényesebben hat egy sima falfestés?
2015. szept. 7. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban szeretem a festést. Most vagyunk mi is felújításban, rá kellett jönnöm hogy azért Volt minden tapétázva, mert az fogja össze a vakolatot.:S

A 60-as években itt mindent homokkal pucoltakbe, valami okádék.

Most le kell verni mindet, és épp azon gondolkodom, hogy gipszkarton (vona olyan ami szigetelés is egyben), vagy vakolat, és festés, de a tapétát kihagynám.

Nekem az a benyomásom, azért csinálják még, mert jól el lehet takarni vele a repedéseket meg hibákat.

2015. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
inkább most vedd le, mert sokszor nem lehet újrafesteni, a leszedés glettelés meg sok munka, inkább most legyen meg.
2015. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!