Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcsere Budapesten. Kire...

Ablakcsere Budapesten. Kire bízzam?

Figyelt kérdés
Budapesti lakásban kell 10 ablakot és 4 erkélyajtót kicserélni.Rossz állapotban vannak,már régóta érik a dolog,de most jutottunk el a megvalósításig.Viszont nem tudom,hogy melyik céggel csináltassam meg.3 éve már csúnyán átvert egy ilyen cég és azóta bizalmatlan vagyok.Olvastam itt a gyk-n és a neten is,hogy kiket ajánlanak,de mindenki másik céget írt.Megbízható,profi,tapasztalt céget szeretnék,akik rendes munkát végeznek.Az nem fontos,hogy olcsó legyen.Az viszont igen,hogy megvegyék az ablakokat-ajtókat mert egészségügyi problémák miatt én nem tudom ezt megtenni.Illetve,hogy a régit is elvigyék innen.Szakmailag és anyagilag is megbízható céget keresek,akikről van másnak is tapasztalata,hogy milyen munkát végeznek.Nem szeretném kóklerre bízni vagy,hogy megint átverjenek,ezért kérek segítséget.Ha tudtok olyan céget,ami a fentieknek megfelelően elvégezné a munkát,kérlek írjatok.Akár privátban is lehet.Mindenkinek köszönöm a segítséget.

2015. szept. 14. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én őket ajánlanám: [link]


Bár nem írtad, hogy fa vagy műanyag nyílászárókról lenne szó. Ők fával dolgoznak, ők csinálják saját műhelyben. Nekünk bejárati ajtót csináltak, határidőre, gyönyörűt, beépítéssel, régi elszállításával.

2015. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,elnézést az lemaradt,hogy műanyagra gondoltunk.Illetve még az,hogy garanciát mindenképpen adjanak rá és egy árajánlatot is.
2015. szept. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!