Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 20 liter kültéri festékhez...

20 liter kültéri festékhez mennyi vizet szoktak hozzáönteni?

Figyelt kérdés
Polifarbe. úgy látom nagyon sűrű.
2015. okt. 2. 11:59
 1/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ma már ráírják hogyan kell használni a festéket, ha hígítás nélkül akkor az, ha hígítható x arányban akkor az is lehet, vagy eleve kell hígítani. A legtöbbször nem kell hígítani, ahogy van úgy mehet ha sűrű az sem véletlen, jó fedőképességű a festék.
2015. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajt van az oldalán a vödörnek .Nagyon nem érdemes hígitani,mert ronthat a tulajdonságán .
2015. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a boltban 5 százalékot mondtak, a vödrön nincs adat. Olyan mint a krém, szerintem kívánja a hígítást
2015. okt. 2. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:

5%az 1 liter

de lassan hígítva úgy is látod mikor jó

2015. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Inkább mutasd melyik festék, a platinum pl már annyira sűrű mint a tejföl de elég vele 1x festeni és kész, fed is remekül. Ha sűrű az nem baj inkább örülj neki! Attól még lehet használni.
2015. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Próbáld ki ecsettel egy felületen és oszlasd el kellő vastagságban és meg fogod látni mennyire jól lehet vele dolgozni. Ha a vödrön nincs hígítás akkor 100 hoyg nem is kell.! Majd meglátod milyen jól teríthető és szépen fed.
2015. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én jobban szeretem, ha folyósabb a festék, mert akkor mélyebben behatol a felszínbe, jobban átitatja a felületet és mélységében is beleivódik a fogadófelületbe.
2015. okt. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!