Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megfogja a zuhanyfüggöny a vizet?

Megfogja a zuhanyfüggöny a vizet?

Figyelt kérdés
Most nincs fönt függöny, és csupa víz az egész fürdőszoba. Rendeltem egy tartót+függönyt, viszont a tartó 80*80cm, a tálca viszont 78*77 cm (bele van építve a falba). Ez a pár centi eltérés gondot fog okozni, vagy így is jó lesz?
2015. okt. 4. 15:01
 1/8 anonim válasza:

nagyobb, szóval még jó is.

bár, kéne egy kép

2015. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nagyját megfogja, ha belelóg a zuhanytálcába. Ha a függöny ráncolt és mindkét oldalon rá lehet húzni a csempézett falra, akkor szinte tökéletes.
2015. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha nincs közvetlen a tálca mellett, akkor ott nem fog lefolyni rajta a víz a padlóra? Amit most rendeltem, az egybe van öntve az egész, de ha többrészeset rendelnék, akkor azt még letudnám vágni, ha nem lenne jó.
2015. okt. 4. 15:19
 4/8 anonim válasza:
Jó lesz :)
2015. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

üvegajtó kell, ami a tálca szélére ül és szilikonba van ágyazva, méghozzá szaniter szilikonba


140.000forint

2015. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagyját fel fogja fogni a függöny, ha a függöny vége a tálcába lóg!


A méreteket viszont nem értem, nem tudom elképzelni a leírásod alapján, hogy hogy áll a tálca és ehhez milyen tartót rendeltél, így érdemben erre nem tudok válaszolni.

2015. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Két oldalról csempe határolja, a másik két oldal méretét írtam le, ilyet rendeltem hozzá.


[link]

2015. okt. 5. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy vannak átvágós zuhanyfüggönyök, amik kvázi textil szövet szerűek.

Sikerült egy ilyet kifognunk, mert szép volt, aztán csodálkoztunk miért áll a pancs.

Hát azért, mert a textilen átmegy a víz, míg a normál műanyag lapon nem.

2015. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!