Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan tudnám leszigetelni...

Hogyan tudnám leszigetelni ezt a részt (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sátortetős házunk van, az oldalfalakat vasbakról elértem egész a tetőig, a hátsó részt is mivel ott terasz van, úgyhogy csak a ház elejéből maradt meg a fölső háromszög rész (kb 18-20 négyzetméter), de ezt már vasbakról nem érem el, 2 méter magasra lehet kitolni a vasbakot plusz én vagyok 177cm ha kinyújtom a kezem olyan 220cm-ig érek fel, szóval bakkal együtt kb 420cm, esetleg még ráteszek a padlóra egy bála nikecellt, de többet nem vállalok be nem akarok lezúgni, kb 10 méter magasságig kéne felérnem, szóval érdemes lenne állványt bérelni, mennyibe kerülne kb 3-4 napra? És aki volt már hasonló helyzetben hogy oldotta meg, létrát támasztani sem a legjobb ötlet.

2015. dec. 2. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
restem helyetted egyet. [link]
2015. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bérelsz egy guruló állványt és kész...
2015. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretek magam csinálni mindent, de egy homlokzati szigetelés pontosan az a kategória, amit jobb szakemberre bízni.
2015. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!