Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlásszigetelésre mit ajánlotok?

Padlásszigetelésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A padlásfödém (földszintes házról van szó) egy 19 cm széles monolit vasbetonból van, erre jön rá kb. 10 cm termobeton, azt hiszem ez a megnevezése, ilyen szürke betonféle hungarocellel bevonva. A probléma annyi, hogy eléggé hideg a plafon, a függőleges porotherm 38-as fal sokkal melegebb. Szóval erre az egyenetlen, s korszerűtlen szigetelésre mit érdemes pluszba rakni? A padlás az használva van, s lehetőleg magam szeretném csinálni. Mennyi a szigetelő négyzetméter ára? Ti mit gondoltok?
2016. jan. 25. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
A hideg nem is lenne probléma, de borzasztóan sok elmegy a fűtésre, szerintem ez a ludas, bár az ablakok sem tökéletesek, de nem is a legrosszabbak.
2016. jan. 25. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:
"Mennyi a szigetelő négyzetméter ára?" a goole legyen a barátod! Keress rá!Komolyan mondom lusták az emberek!
2016. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20cm hungarocell táblákat leteszel és tudsz rá pakolni, ha félsz, hogy a párát nem engedi át, tegyél néhány helyre üveggyapotot.
2016. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint müanyag falpanelből csináltam meg az álmennyezetet.Már ez maga is egy hőszigetelést képez,de főlé még beteritettem 3 mm vastag hőszgetelő szivacsot is .

Nem a legolcsóbb ,de semmi sem az .Hatalmast változott a szoba hőmérséklete,szinte alig kapcsol be a kazán éjszaka .

Mivel magam csináltam,a munkadijon fél anyagköltséget is megtakaritottam .

2016. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!