Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Drótkerítésre mit?

Drótkerítésre mit?

Figyelt kérdés

Aljára 50cm magasan "védőt" (esetleges védelem gazok magvai szél által "ellen", vagy egerek, stb.)


Nád nem elég, mert nem tartós (meddig bírja?) és be tudnak jönni rajta keresztül az egerek.


2m-enként betonoszlop van drótkerítésen, erre mit lehetne pluszba rakni? Lehetőleg ne lehessen átlátni rajta.



2016. jan. 25. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a tetőről leszedett hullám pala van oda rakva, pop szegeccsel. :)
2016. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Trapézlemez.
2016. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Egerek?? :-) Szalacsi erre azt mondaná, "Az ellen nem véd!" Mondjuk a trapézlemez még a súlya végett is jó lehet, a hullámpalát nem biztos, hogy megtartaná a drót.
2016. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A nád elszíneződik és elrohad, már ha van erre elég ideje és nem tépkedi le a szél.

A palát nem bírja el a drótkerítés, drága és talán veszélyes hulladéknak is minősül a hagyományos hullámpala.

A trapézlemez mögé is ugyanúgy merevítés kellene mondjuk zártszelvényből, akkor talán nem "suhogna" a szélben vagy szállna el mint a győzelmi zászló a szovjet himnuszban.


Nem tudom milyen "védő"-re, gondolsz, a gazok magvai ellen védekezni bizony nehéz bármilyen hálóval. Egerek ellen meg főleg, mert amit nem rág el, azt kikerüli.


Átlátás ellen vagy sűrű műanyag háló vagy direkt ilyen célra készült műanyag árnyékoló lenne jó. Lehet ezeket kapni 1,5 méter széles tekercsben, van bennük UV elleni adalék, tehát lassabb eszi meg őket a nap - ezt elbírja a normális állapotú drótkerítés is, a rögzítéséhez meg a boltban tudnak adni tanácsot.

2016. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1 cm es betonyp lemezt javasolok.
2016. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
up
2016. febr. 3. 20:34
 7/12 puritan ***** válasza:
78%
Hullámpala, vagy trapézlemez. A trapézlemeznek az alsó része bizonyára erősen rozsdásodna, úgyhogy inkább a hullámpala. Ha nem verik szét, akkor az tovább tart.
2016. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Előző: a trapézlemez mindkét oldala felületkezelt, nem szabadna rozsdásodnia.
2016. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ti nem fogtatok a kezetekbe trapézlemezt :)
2016. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj. Fogtam és szereltem is trapézlemezt.
2016. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!