Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen munkákat kell elvégezni...

Milyen munkákat kell elvégezni egy félig föld alatti ház átalakításánál?

Figyelt kérdés

Ház vétel előtt állok, és nézegettem egy házat, ami félig a földbe van építve. Tetszik, mióta láttam egy sorozatot ilyen bunker szerű házat szeretnék. Viszont tudom, hogy le kell szigetelni a föld sugárzása miatt, illetve nincs fürdőszoba sem.

Nagyjából milyen költségekkel kellene számolnom, ha megvenném, és szeretném lakhatóvá alakítani? (leszigetelni, fürdő, víz bevezetése, illetve amire még nem gondoltam)


2016. febr. 26. 15:09
 1/2 vatafak ***** válasza:
a föld sugárzása miatt ?!?!? HE? én a víz szigetelés miatt jobban aggódnék. nagyon meg kell rágni h vajon jól van e szigetelve most a nagyon esős idő jó lett volna egy bejárásra, ha minden porszáraz akkor valszeg oké az alap. a vizesblokk kialakítása trükkös lesz mert az összes elfolyó vizét szivattyúval kell majd kiemelned a wc-jét ráadásul darálóssal
2016. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Ha domboldalban van a ház akkor nem kell szivattyú

Ilyenben lakom, de a föld sugárzásról még én sem hallottam.

Az viszont, biztos, hogy jó a hőszigetelés nyáron is meg télen is.

A fürdőszoba inkább az igényeiden múlik,márvány, csaptelep....

Ám a víz szigeteltére nagyon figyelj, mert melós lehet a javítás.

Azt sem tudod, hol ázik be, csak a vizet látod és sok földet kell talicskázni javítás előtt

2016. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!