Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ajtózárat tönkreteszi a...

Ajtózárat tönkreteszi a pillanatragasztó?

Figyelt kérdés
A lakásom bejárati zárjába valami barom belenyomta a pillanatragasztót. Kioldható belőle az anyag vagy menthetetlen és cseréltethetem a zárbetétet?
2016. márc. 24. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csere
2016. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csere.

Annyit megpróbálhatsz, hogy acetonba rakod ázni egy időre.

Elvileg az aceton oldja. De ne körömlaklemosót használj, mert azok legtöbbje ma már acetonmentes.

2016. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

És elgondolkodtál, hogy miért történt?


- Éjszakai: mosás, bútor tologatás, hangoskodás.

- Hangos kutya/macsak/zene

- Büds szag: Cigi, igénytelnség.


Hmm vajon miért szivatnak a szomszédok?


Lehet a székek lábára vastag textilt kellene ragasztanod, mert zavarod a szomszédaidat....

2016. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Hangos macska. :DDDD


Jó hogy nem azt írtad hogy hangos aranyhal. Te sem vagy 100as az biztos.

2016. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Látom megtaláltad a lényeget kommentben.

Részvétem a családodnak! :)

2016. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja szegényeknek egy értelmes emberrel kell élniük, nem úgy mint a te családodnak.


Oszthatod az észt de a válaszod akkor is kicsinyes, szánalmas és még úgy is 0%-ban jó hogy én nem is pontoztam.

2016. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, hogy mennyi a százalék. :) Nincs megfelelési kényszerem, sőt ellenkezőleg...

Viszont, ha az otthon kategóriában szétnézel, minden héten 5 kérdés van arra, hogy mit csináljak az idegesítő szomszéddal. Az idegesítést többnyire az általam felsorolt dolgok okozzák.

A megoldási javaslat között pedig ez szokott a legenyhébb lenni a zár ragasztózás.

A kérdezőnek is a legkisebb gondja a zár, gondolom nem hiányzik a NAV, gyámügy, az erős ismerősök, a kocsi rongálás és társai. Szóval egy kis önvizsgálat nem fog ártani a miértekről.

2016. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az önvizsgálatról igazad van, de akkor az tényleg önvizsgálat legyen és ne az hogy mit csinál a lakásban, mert annak semmi jelentősége.
2016. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként simán lehet hogy egy vicceskedő tini volt.
2016. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért nincs jelentősége annak, hogy mit csinál a lakásában?


A lakásban ami társasházban található vannak szabályok.

Írott és íratlan szabályai az együttélésnek.


Ha valaki elkezd szivatni anonymus módon, akkor nem az az első, hogy megpróbálom elkapni és agyon verni, hanem végiggondolom, hogy mivel válthattam ki.


De ezt mindenki maga tudja, én inkább kerestem egy kertes házat, lakjon társasban aki bírja...

2016. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!