Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol vannak a megbizhato...

Hol vannak a megbizhato szakemberek?

Figyelt kérdés
Mar nem hiszem el, hogy nem lehet megbízható komuves brigadot (nem csak őket) találni, aki nem ver at es eljönne dolgozni. Akarkit hívtunk egyik sem volt megbízható erre sajnos nemcsak mi panaszkodunk. 😞 meg februárban megbeszéltünk időpontot, eljott felmert, majd ra egy hétre hirtelen betelt. Masikat is hívtunk, ok jon felmérni. Na erre el sem jott es meg csak nem is szolt ide. Tenyleg nem lehet mar találni megfelelő embereket? (sajnos nem az első eset, regebben is igy jártunk tobbszor is különböző szakemberekkel) sztetek hol keressek? Koszonom elore is
2016. ápr. 12. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ismered? Kettőn áll a vásár! Lehet a hiba bennetek is van! Vállalkozó vagyok tudom miről, mit írok...
2016. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"kedves" rogton támadó vállalkozó!!! Elmondanad h mit hibáztunk akkor amikor nem jott el a megbeszélt időpontban?? Mert egy telefon alája. Sztem sokat nem lehet hibazni. Hisz o mondta h jonni fog es meg csak nem is szolt h nem tud jonni! Nehogy azt állítsd mar h ez a mi hibánk is!! Es ezt nem az első ilyen csinalja!! Sot volt mar h megmondta a vizes mikor jon kadat csinalni zuhanyzó helyett, mar kipakoltunk teljesen es csak vártunk es vártunk! Ebbe mi a mi hibánk? Es amint irtam mindenki erre panaszkodik h nem találni megbízható embereket!!! A kérdésem meg arra irányult h hol lehet talalni olyat aki dolgozik is!!!
2016. ápr. 12. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Első a tökéletes példa.... nagy 💩 a helyzet. Mi is ilyen vesszőfutáson vagyunk túl, se villanyszerelőt, se olyat, aki a riasztóberendezést felszerelné nem találtunk, csak sokhetes várólistára tettek minket. Gondolom az értelmesebbje már külföldön keresi a havi 2-3 ezer eurókat, nekünk meg hát maradt a többi.
2016. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Mi még itthon vagyunk és dolgozunk is. (Budapesten)

A gond az, hogy tökéletes munkát vár mindenki, harmadosztályú áron. Na, ez az ami nem megy.


Mi dolgozunk, jól dolgozunk, de korántsem vagyunk olcsók.


Ez szokott a probléma lenni. :-(

2016. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velünk is ugyanez van! Azt hittem, egyedül vagyunk:) Kárpitos és kőműves brigád is megszívatott már minket, pedig normálisak, előzékenyek, rugalmasak is vagyunk. az emberek néha lemondják, vagy el se jönnek, vagy csak nem éri el az ember telefonon se az illetőt.


bár az lehet a "hibánk", hogy kérünk számlát. "ki az az apeh, és miért jár neki a pénzemből?":D

2016. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, és a #4-el értek egyet! Kérdező! Tudod amikor Te megveszed a csempét ~4-5 ezer ft/m2 és a munkadíjért 2500 Ft/m2 sok! Na ez a sokkkk! De írhatnék sok ehhez hasonlót, de felesleges, mert úgy is csak le hurrogtok! Nálunk? alkoholmentes emberek, precíz, posztosság ! Ez a 3 a legfontosabb! Ezért nem kell külföldre mennem, csak +kell találnom a fizetős embereket, akik kölcsönösen tisztelnek!

Nos lehet le vauuuúúúzni, ment tette valaki ""#1-es a minta'...)

2016. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vállalkozók! Legalabb az arajanlatig eljutottunk volna!! De meg az sem tortent meg!! Amikor a vizessel csinaltattuk volna a fürdőt, mi teljesen korrektek voltunk vele, elfogadtuk az ajánlatát, nem kotozkodtunk h miert meg hogy!! Amelyikkel meg csak megbeszéltük h Jöjjön el megnezni h mirol van szo, ott meg értelemszerűen nincs meg ár!
2016. ápr. 12. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: sajnállak, nincsen szerencséd, de azért vannak tisztességes szakik... brrr

#3- minta válaszoló!

2016. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!