Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel lehetne kicsinosítani...

Mivel lehetne kicsinosítani egy régi szekrényt?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, van egy unalmas szekrényem, amitől nem szeretnék megválni, ugyanis a ,,szívemhez gyökerezett". Mivel tudnám felújítani?

2016. ápr. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen anyagból van? Mennyire rossz állapotú? Van e valami ötleted arra, hogy min szeretnél változtatni?


A legegyszerűbb és gyorsabb változtatás, ha lecseréled a fogantyúit. [link]


Átfestheted, ha világos fából van sötétebbre pácolhatod.

Decoupageolhatod [link]

2016. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sötét fából van, nincs annyira borzalmas állapotban, de előtte voltak rajta matricák, amiket sikeresen lekapargattam. A fogantyúi rendben vannak, a szekrényt szeretném átfesteni, meg valamivel feldobni. Lehet, hogy csinálok az oldalára kis polcot, ahol csajos dolgokat tárolok, például körömlakkot, meg hasonló dolgokat. Arra is gondoltam, hogy valamivel egyedivé teszem. Ezt úgy értem, hogy olyan rajzokat/képeket teszek rá, amit én szeretek. Van egy ,,mániám": Mindig haza hozom a Mc Donald's-os csomagolásokat. Talán azzal szeretnék kezdeni valamit. És akkor még jól is járok, sajtburger illatú szekrényem lesz :D
2016. ápr. 22. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a ruháid ne vegyék át a sajtburgi szagát:)

De akár be is burkolhatod az egészet csomagolópapírral vagy festhetsz rá ilyet.

Aztán pár év múlva egyszínűre is festheted

2016. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajtburger illatú ruháktól te magad fogsz világgá menni! :D

Azért csak a külsejére tedd, és inkább a nem szagos részekből, inkább mosd le rendesen a csomagolásokat.


Amúgy nem rossz ötlet ilyenekből összemontázsolni egy tapétányit, aztán bevonni vele a szekrényajtót vagy egy oldalát. És ha megunod pl egy év múlva, akkor kidobhatod, és a régi szekrényedet sem rontottad el örökre...


Ha esetleg vannak szép színes anyagaid abból is lehet valami huzatszerűt varrni rá, és á zsebeket, kampókat pl hajcsatoknak, egyebeknek... (Lehet kapni néha nagyon olcsón méterárut a nagykörúton...)

2016. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!