Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Redőny helyett milyen megoldás...

Redőny helyett milyen megoldás létezik panel ablakra külső hővédelemre?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Folia, zsalu.
2016. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zsalugáter kissé nem oda való, elég furán néz ki (bár jó). A hővédő fólia jöhet szóba, bár közel sem olyan jó mint a redőny. A többi két üveg közé, vagy belülre rakható fel.
2016. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Zsaluzia/lamellás árnyékoló. Ez mehet kívülre és belülre is. Csatlakozom az előttem szólóhoz: fóliáztatni is lehet az ablakot, de az nem annyira hatékony.

Esetleg még vízszintes árnyékolót is fel lehet szereltetni.

2016. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha külső akkor az a redőny.

Bevált, nem sok értelme lenne mással kísérletezni.

2016. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Árnyékoló, lehetőleg visszahúzható, hogy télen ne vegye el a fényt.


Láttam egyszer egy újságban speciális redőnyt, amit alulról kellett fölhúzni, nem fölülről leengedni. Ez igen kellemes, mert kora délután az alsó csíkon át kezd besütni a nap, és ezért az egész ablakfelületet elsötétíteni... semmit nem lehet látni a szobában. (Papírlapokat ragasztottam Blue Tackkel az ablak belsejére amatőr megoldásként. Jól fogja a hőt is.)

2016. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!