Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kazánfelszerelés után milyen...

Kazánfelszerelés után milyen teendők, fizetendők vannak?

Figyelt kérdés
Valaki szakértő le tudná írni, hogy miután megvettem a kondenzációs kazánt és fel is szereltettem, utána miket kell még intézni? Főgáz, kémény, villanyszerelő, garancia, stb.? Köszönöm előre is.

2016. jún. 15. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Gázosokat ki kell hívni nyomáspróbázni (ha a gáz rendszerhez is hozzá kellett nyúlni), ahhoz kell villanyszerelőtől papír - ide ki nem jött egy se, de papírt azt írt - az égéstermék elvezetést át kell adni a kéményeseknek, aztán ha minden megvan akkor be kell üzemeltetni olyannal akit erre feljogosított a kazán gyártója. Utána nálam legalábbis évente átnézik és így van csak garancia. Más nagyon nincs szerintem.


Aki felszerelte a kazánt az nem tudja ezeket? Azért aki elvállal egy ilyen munkát legalább ennyire illene képben lenni.

2016. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!