Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Dulux festéken lévő szennyeződ...

Davyd9206 kérdése:

Dulux festéken lévő szennyeződéseket lehet mosni min pl kapcsolok körül? Vagy az egész csak át vágás a forgalmazok felől

Figyelt kérdés

Olvastam olyat hogy régi festéket el kell távolítani teljesen akkor kell valami fajta Dulux le mosó anyagot és akkor lehet majd festeni


Fehért festékkel lehet keverni?? úgy mint pl: Platinum falfesték is lehet mert úgy gazdaságosabb


Nagy kiszerelést néztem rá van írva 5 Literes az 14 négyzet méterre elég de mi kiszámoltuk hogy az én szobám 30 négyzetméter és arra 4 Litert írt



2016. jún. 16. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem pont Dulux, hanem Héra Prémium festék van nálunk. Azt nem hiszem, hogy az évek alatt felgyűlt kézzsírt és koszt le lehet róla mosni, bár nem kizárt. De ráfröccsent, esetleg rászáradt kaját, elkent bogarat simán le lehet róla szedni nedves ronggyal.

Mivel latex(természetes gumi), nem szívja be a vizet, nem "köt bele" a pörkölt olyan gyorsan :).


Ne keverd a különböző gyártmányokat.

És a színeket sem igazán ajánlott... ha nincs neked megfelelő szín, akkor keress más márkát, vagy kevertess géppel.


Festéskor nem kell eltávolítani az előzőt, ahol nagyon retkes, mosogatószeres vízzel zsírtalanítod, ha van pergő, hólyagos rész, ott a festéket letolod spaklival, aztán glettel/gipsszel kijavítod.

Lekened az egész falat diszperziós mélyalapozóval VÉKONYAN!!!

És erre mehet a festék hengerrel.

2016. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!