Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megnéztünk üzletkötővel egy...

Megnéztünk üzletkötővel egy házat. Padlóburkolat puha volt;ahogy ráléptünk mintha süppedt volna bele lábam és kb. olyan érzetem volt, hogy padlóburkolat alatt talaj van (ami ugye kizárt). Milyen padlótípus lehetett?

Figyelt kérdés
Üzletkötő nem tudta. Tulaj nem volt jelen.
2016. jún. 27. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Habszivacs réteg lehetett ?
2016. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én borulátóbb vagyok. Mindenesetre padlócserére számíts.
2016. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen padló? Hideg, meleg? Járólap, parketta, linóleum?
2016. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen padló volt, de nem értem, hogy miért kizárt, hogy alatta talaj legyen. Régen előfordult az ilyen nem is kevés helyen, hogy döngölt talajra rakták a parkettát/linóleumot. Vagy esetleg öntöttek alá betont, de csak ilyen tessék-lássék, mintha lenne ott valami, de igazából semmit nem ér. Mi is ilyen házat vettünk. Volt beton a parketta alatt, de pont annyit is ért. Egyértelmű volt, hogy teljesen új aljzatszigetelés kell. Pedig nálunk még nem is volt különösebben megsüllyedve a padló. Régi háznál sajnos ezzel számolni kell. Rengeteg házat néztünk meg, és a 1960-70-80-as években épült háznál ez volt a helyzet.
2016. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. !

Meleg padlóburkolat szerintem és parketta. Az biztos,hogy nem linóleum. Pár éve újították fel állítólag.

2016. jún. 28. 05:23
 6/9 anonim ***** válasza:
zerintem egy felpúposodott parketta volt, amit nem szögetek, hanem úgy készült mint most a laminált padlók. Val.szeg fél-1 cm-t mozog csak, így az az érzeted, hogy puha, pedig mozgott. Padlócsere mindenképp.
2016. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Parketta, hajópadló esetén lehet, hogy az alsó párnafák elkorhadtak. (sok régi ház esetén szigetelés, betonaljzat nélkül kerültek lefektetésre)
2016. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. 2006 körül tették le állítólag.
2016. jún. 28. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát az nem olyan régi cucc. Hívj valami hozzáértőt ha ilyen láma vagy.
2016. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!