Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Cserépkályhát hogy lehet...

Cserépkályhát hogy lehet lebontani, hogy a lehető legkevesebb porral járjon?

Figyelt kérdés

Emiatt nem pakolnánk ki az egész házat, csak azt az egy helyiséget. Ez a kályha már megrepedt stb. nem lényeg a csempék lementése. Arra gondoltam, hogy a tetejét bontanám és folyamatosan spriccelnénk is bele vizet, hogy ne szálljon a por, vagy húzzunk rá egy nagy nylont és úgy szétverni?

Véleményekre, javaslatokra lennék kíváncsi.



#por #bontás #Cserépkályh
2016. júl. 6. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad,a tetejét kell először .Soronként lefelé,a csempék össze is lehetnek középen dróttal kapcsolva .

Por kevésbé lesz,mert agyaggal van összeragasztva .

A koromra kell figyelni,de szép óvatosan kell mozgatni a csempéket és,minimális lesz ez is .A szobából sem pakoltam ki,nem hogy az egész házból .Folyamatában kell a kályha belsejét is bontani .

2016. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont tapasztalt ember válaszát vártam, aki már csonált ilyet. Akkor nem is jár olyan nagy felfordulással ezek szerint. A koromtól jobban félek mint a portól. Szetencsére festés előtt állunk.
2016. júl. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!