Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásfelujítás költségét...

Lakásfelujítás költségét tekintve kérdeznék, hozzáértőktől. Természetesen körülbelüli ár. Egy 105m2-es,3,5 m belmagasságu (nagypolgári) lakás. Lakás közepes állapotu. Anyagárral együtt kérdezném, nem luxus, csak simán korszerü anyagokkal?

Figyelt kérdés
Lenne egy 20m2 felületü falbontás, teljes parketta és járókő felszedés, korszerü laminált parkettával, és konyhai járókővel helyettesítve. (65 + 15 M2). Lenne egy kicsi, összesen 8m2- es fürdő - wc burkolatcseréje, és egy 10m2 es konyha burkolatcseréje és konyhabutor eltávolítása (szobává lesz átalakítva). Emellé elektromos rendszer korszerüsítés is lenne. Természetesen egy festés gletteléssel a 105m2 re, és nyílászáró csere (biztonsági bejárati ajtó + 3 2 szárnyu ajtó 4 1 szárnyu + 7 ablak). Fütéskorszerüsítés nélkül.

2016. aug. 3. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 millával nyugodtan számolhatsz.
2016. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez anyag+munkadíjal 5 milla alatt tuti nem áll meg.

Legnagyobb tétel a nyílászárók lesznek.

2016. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is alsó hangon 5 "misi", de inkább több.
2016. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lakásfelújításra általában az 50'000Ft/m²-rel lehet számolni. Az elmaradó fűtéskorszerűsítés, a magasabb belmagasság, kivitelezésidíj csökkentő, illetve növelő hatása némileg lefelé módosítja a fenti ökölszámot.
2016. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem 20m2 hoztak volna ki munkadijra az egyiknel 1,4 millat + anyag.

A legolcsobb 740ezer szamlaval, de vegul nem jottek el felmerni eloben....

Az ablakcsereim 640 ezer szamlaval

a radiatorcserem 60 ezer + munkadij 130 ezer

Ezek alapjan kiszamolhatod, h durva osszeget fognak elkerni....

2016. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolso vagyok,

azert csak 20m2re mert a szobat nem akartam vala felujitani az elso korben.:)

2016. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!