Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van olyan könyv, amiből meg...

Van olyan könyv, amiből meg lehet tanulni a ház körüli barkács dolgokat? Részletek alább.

Figyelt kérdés
Minden felújítás jellegű dologra gondolok, amit egy átlag pasi barkácsboltok kínálatát felhasználva el tud végezni kertes ház körül, pl. glettelés, falfestés, parkettázás, csempelerakás, zuhanykabin beszerelés, meg bármi hasonló. Nincs pénzem szakmunkást fizetni ezekre a munkákra, melyik könyvből tudnám mégis megtanulni legalább egy részüket?

2016. aug. 5. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg weboldalak, blogok, YouTube csatornák (akár külföldi is) érdekelne a témában! Férfiként kötelességemnek érzem, hogy a témában kiműveljem magam, plusz mivel frissen költöztünk, lenne is szükség rá, hogy megismerkedjek pár dologgal.
2016. aug. 5. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Antikváriumban találni ilyen régebbi (30-50 éves) kiadványokat, amelyek a műveletere vonatkozóan hasznosak ugyan, de persze az újabb anyagok és módszerek nem szerepelnek bennük. Volt annak idején az Ezermester Kiskönyvtárnak több füzete az egyes szakmunkákról, antikváriumokban bizonyára beszerezhető. Az Ipari Szakkönyvtár sorozat egyes kötetei is hasznosak. Nekem sokat segít a Csapó Károly: Lakatos-szerelő munkák a ház körül c. sokoldalú könyve és volt egy Sajátkezúleg sorozat is. Szóval böngéssz egy antikváriumban.
2016. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a neten videókat nézni sokkal többet ér mint egy könyvből olvasva tanulni.
2016. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 apababa ***** válasza:
Nem kell drága szakkönyveket megvenned mert olyan mélységekbe úgysem akarsz beletanulni. Ráérsz az adott munka elött a youtube-n rákeresni (pl: csempézés házilag, parkettázás sk) vagy a nagyobb gyártók oldalaira mert ott is vannak videok saját kezű munkákhoz. Ezenkivül a nagy barkácsáruházakban (az OBI-ban biztosan) vannak kitéve ingyenes elvitelre pár oldalas kivitelezési leírások mindenféle tárgyban. Én mindegyikböl hoztam ki tudja miket talál ki az asszony az idök folyamán. A hozzáálásod rendkivül szimpatius sok sikert kívánok!
2016. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leszel a ferjem? :D
2016. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahham xD
2016. aug. 15. 16:01
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Először magyarul > Youtube és szöveges, majd angolul is érdemes a Youtube-ot mert láthatsz többet mint honi pályán (akkor is ha nem tudsz angolul).
2016. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!