Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Karos vagy tekerős csaptelepet...

Karos vagy tekerős csaptelepet vegyek a lakásba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Karos.
2016. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. aug. 7. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csak karost vennék. Abból sem a 4-5ezres praktikerben kaphatót. Egy normális minőségű 20ezer körül van.

Hogy miért? Mert az tetszik.

2016. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arról nem volt szó hogy indokolni is kell. Csak, bz+.
2016. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokkal praktikusabb, modernebb hatást kelt a karos. A vízfogyasztást is csökkenti, mert kevesebb ideig tart beállítani a megfelelő hőmérskletű vizet.
2016. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vizes mondta, hogy a karosat nehezebb karbantartani, állítólag egy kis piszoktól is csöpöghet. A tekerőset egyszerűbb tisztítani állítólag.
2016. aug. 7. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ki a f..zt érdekli?
2016. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salk Balázs ***** válasza:
Mind a kettőnek megvan az előnye-hátránya. Karban tartani egyiket se kell, javítani mindkettőt lehet, és érdemes is. tekerősből is vannak könnyen beállítható kerámiabetétes csaptelepek, lásd mofém treff, nosztalgia csaptelep család. csak arra figyelj, hogy jó minőségű,(nem drága)és neked esztétikai szempontból megfelelő csaptelepet válassz.A kerámia betétes csaptelepet, én oda szoktam csak ajánlani, ahol a házban új(nem acél) csövek vannak, és van egy minimum 80 mikronos szűrő a vízóra körül.
2016. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tekerős hamarabb tönkre megy. Ha csöpög a csap, akkor jobban ráhúzza az ember, hogy rendesen el legyen zárva, ami miatt meg elkopnak, törnek a tekerők. Kellemetlen mikor folyton a kezedben marad a gomb, ha elzárod a csapot.
2016. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy a tekeros tonkre megy. Elkezd csopogni, majd egyre szorosabban huzod, mig mar mind1 lesz, mert folyamatosan csopog. Nekem van olyan karos csap a hazban, ami a bekoltozesunk ota fent van es mukodik, ami kb 16eves. A masik furdoben a tekeroset mar 2x lecsereltul, nem "ocskara" es nem valt be. A mosogatonal is most ment tonkre a tekeros csap. Ahelyett is karos lesz.
2016. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!