Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Saját tulajdonú lakásban...

Saját tulajdonú lakásban költségmegosztós radiátort le lehet-e szereltetni? Radiátor szelepek mellé elzárócsapot fel lehet-e szerelni, abban az esetben ha ez nem befolyásolja a rendszer működését. Szükséges engedélyt kérni a szerelésre vonatkozóan?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg akarod szüntetni a radiátort egy helyiségben? Vagy az összesben? Nem mindegy...


Hogyan fűtenél, ha leszerelnéd a radiátort?

2016. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy helyiségben szeretném megszüntetni a többire elzáró csapot szeretnék szereltetni.
2016. szept. 21. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a távfűtő cég engedélye nélkül nem lehet a fűtéshez vagy a meleg vizes csövekhez nyúlni. És van, amit csak az ő embereik szerelhetnek.

Szóval én tőlük kérdezném meg.

2016. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyszülői lakásunkban ott távfűtéses rendszer volt, ott nem piszkálhattunk bele mindenféle engedély nélkül, amit az üzemeltető cégtől kellet kérni a ház közös képviselőjén keresztül. Általában mindenféle belepiszkálásba őket kellett megbízni erre, ha meghibásodás volt akkor azt ők kicserélték mivel a fűtés hálózat az övéké szinte. Amikor magamtól akartam a régi lemezradiátorok közül egyet újabbra másikat meg lapradiátorra cserélni akkor előtte velük kellett egyeztetni.
2016. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Főtávot kérdeztem már ezzel kapcsolatban és azt nyilatkozta, hogy tulajdonon belül mindenki azt szerel amit akar, amennyiben a többi lakó fűtését nem akadályozza. Csak ezt szerettem volna megtudni, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatosan más információja.
2016. szept. 21. 10:10
 6/7 anonim válasza:
Nem az én nevemen van, hanem az apukámén, de szerinte ok vele minden... de engem nagyon idegesit..én is intézkedhetek,.hiába nem az én nevemen van?
2017. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem ide akartam az utolsó kommentet, bocsánat.
2017. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!