Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a hőszigetelő fóliákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tipikus régi kockaház, dupla ablakokkal, szigetelést raktam már tavaly rájuk, az is sokat számít természetesen, nem ömlik be a hideg. Viszont az üveg ugyanolyan rossz, lehet érezni a hideget. Gondolkodom, hogy veszek az OBI-ban láttam TESA nevezetű ablakfóliát, nem tudom milyen lehet, nem akarok kidobni 4000 forintot, ha mégsem jönne be. Egyébként az ablakok maguk viszonylag jó állapotúak, mégis ha lehet én szeretném megcsinálni. Szóval érhet valamit a fólia?
2016. szept. 21. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
4000 Ft-ért befóliázni egy házat? Biztos sokat ér. Szerintem 10-20-szoros árban gondolkozz. Autókra gyártanak millió féle hővédő fóliát, azok között nézegess, vannak épületfólia verzióik is.
2016. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az ablak belső és külső szárnya külön-külön kilinccsel nyitható, akkor az kapcsolt gerébtokos ablak és 3 mm-esek az üvegek. Sajnos ezt hőszigetelni csak annak cseréjével lehet, az ablak teljes cseréjével. Fóliákban ne gondolkozz. Pénzkidobás lenne.
2016. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát csere most nincs pénzem. Pedig amúgy a rések levannak szigetelve, legalább azokon nem jön a hideg. Valami megoldás az üvegre? Redőny van, nem sokat ér, viszont a reluxa, vagy sötétítő hátha érhet valamit.
2016. szept. 25. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, első vagyok, írtam ötletet, utánanéztél egyéltalán?
2016. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!