Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen ülőgarnitúra sérülés javítása?

Figyelt kérdés
Tegnap véleltlenül ráborítottam a vizipipát a szövet ülőgarnitúránkra. 4x2cm-en sérült a szövet. Egy 140x80 cm-es kivehető elemen van a sérülés és ha jól tudom egyedi színnel volt rendelve. Mennyi esélyem van rá hogy találok ugyanolyan színű kárpitot? És kb mennyit fogok érte fizetni? Tudom, hogy így pontos árat nem igen lehet mondani de engem csak kb érdekel, hogy 50 ezer lesz vagy csak 15. Tényleg nem tudom, hogy kb mennyi lehet az ára. Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 25. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rég javitottam egy kanapénak karját és rövidebb oldal ülésrészét.Unoka tesomnak csináltam. El kértem 5000ft-ot ebben benne volt anyag költség is!
2016. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!