Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 53m2 lakást akarok felújítani...

Chris1313 kérdése:

53m2 lakást akarok felújítani vajon mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

Ablakokx2 ,teljes körűen wc,fürdő,konyha. Radiátor csere,4 beltéri ajtó, vilanyaszati szerelés és persze festés!

3 millióból ki fog jönni?



2016. okt. 23. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igénytől is sokban függ . Amit magad is meg tudsz oldani pl festék hengerelés , ajtók felrakása mosogató bekötés stb mind lényegesen csökkenti az árat . Amennyiben brigád vagy szerelő jön azok leinformálhatók ajánlottak legyenek .
2016. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hol van helyileg,attól is függ.

Nekem a 47m2-s szegedi téglablokkos picivel alatta volt a 2 millának.

Lakáskasszára számláim ebből 950ezer volt.


Víz,csatorna,gáz teljes csere,fürdő,wc nullára szétszed. Teljes elektromos hálózat csere,ablakok cseréje. Konvektorok helyett cirkófűtés Mika6-tal.Teljes festés,mázolás, mindent újracsempéztünk,laminált lett az előszobába,közlekedőbe.

Amire nem maradt pénzem: A két szoba(15,és18m2)parkett csiszolása,lakkozása,kb 100k,és a bejárati ajtó cseréje normális ajtóra,kb 130k.

3 hónapra "munkanélküli lettem",így ott voltam reggeltől estig...és üres volt a lakás.

2016. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kb mindent te + haverok csináltok (tehát anyag, kaja és pia), akkor kihozható.

Ha mindenhez embert hívsz, akkor inkább 4-5

2016. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!