Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel festhető?

Mivel festhető?

Figyelt kérdés

Hali mindenkinek.

Otthoni barkács témában nem vagyok otthon és érdekelne, hogy szigeletőanyagra, amit előzőleg teljesen lecsiszoltam simára, de azért mégis csak érdes a felülete (pl. ilyen [link] - csak a zöld változat, ami puhább egy kicsivel, Praktikerben is kapható).

Mivel lehet ezt lefesteni, hogy sima felületet kapjak, amit ha festek, akkor nem látszik át az anyag? Próbáltam papírmasézni, de azon 5 réteg akril festék is átütött.

Gondolkoztam gletten, csak az meg túl nehéz, mert igen nagy felületem van.

Valami ötlet? :/ A válaszokat előre is köszi.



2016. okt. 24. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
tapétázd le és fesd le vagy ragasztható színes tapétával.
2016. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pontosítanád és konkretizálnád, akkor talán érthető lenne, mert az "igen nagy felületem van", "szigeletőanyagra, amit előzőleg teljesen lecsiszoltam simára", "azért mégis csak érdes a felülete", "Próbáltam papírmasézni, de azon 5 réteg akril festék is átütött" ezek mind általános hablatyok.
2016. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olvashattad, hogy nem vagyok otthon a témában. Elnézést a szakmaiatlanságomért... Csak, mint hobbi szabadidős tevékenységként készítek Polisztirol betűkhöz hasonló dolgot - pontosabban egy tálcát. Ugye a felülete alapjáraton így néz ki:

[link]

.

[link]



Én ezt a felületet lecsiszoltam szépen, amennyire csak tudtam:

[link]


És a kérdés az lenne, hogy mivel alapozhatnám le mielőtt akrillal festek, mert szeretném előbb kicsit feltölteni a pórusokat - hogy még simább és egyenletesebb felületet kapjak, anélkül hogy elnehezítené azt.

2016. okt. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!