Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakás fürdőszobában a...

Panellakás fürdőszobában a fal tövénél háromszögszerű merevítés kibontható?

Figyelt kérdés
A fal tövénél van egy háromszögszerű merevítésnek tűnő felbetonozott rész. Sok helyen már fel is van töredezve és kijavítás helyett inkább feltörném az egészet. Legalább derégszögre lehetne csempézni, csak nem tudom, hogy az milyen szerepet tölt be. Látszólag semmilyet, csak bosszantó és ronda. Ráadásul még mind a 4 falnál más és más magasságban/szélességben is van. Távolította már el valaki, volt belőle bármi probléma?

#panel #fürdőszoba #fal tövében
2016. nov. 14. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs, a házgyári sablonból így könnyebb volt kiemelni a kész elemet. (illetve az elemből a belső sablont)
2016. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Tegnap le is véstem. Aki hasonlóra adná a fejét azért készüljön rá, hogy hiába látszik töredezettnek, az attól még nem a sz@rabbik betonból van - melós dolog levésni, a szomszédok biztos a szívükbe zártak érte :)
2016. nov. 15. 07:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akartalak elkeseríteni, de én is így jártam! Gyémántos flex koronggal tudtuk megoldani! :-)
2016. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!