Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti újra parkettáztatnátok ha...

Ti újra parkettáztatnátok ha a egy 20 négyzetméteres szoba közepén láthatóan egy süllyedés látszódna?

Figyelt kérdés
A lakást most vásároltam,sajnos a szoba közepén egy látható süllyedés van,mintha egy kis gödör lenne 2 *2 méteres területen,ami annak köszönhető,hogy a betonaljzatott nem egyenlítették ki és ráparkettáztak.A parketta egyébként jó állapotú,nem mozog/nem jön fel.
2016. dec. 15. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

ez egy hülye kérdés...

van rá pénzed?

zavar?

ennek fényében döntsd el hogy a TE pénztálcád mit enged meg.

2016. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten zavar,de sajnos ez anyagilag megviselne,mivel van más is,amit fel kell újítani a lakásban.Lehet hülye kérdés,de azért kíváncsi vagyok másoknak mi a véleménye erről.
2016. dec. 15. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a parkettát vissza tudod rakni miután kiegyenlitetted az aljzatot, így nem lesz annyira drága, főleg ha te csinálod meg. Ha nem lehet ujrarakni és fa parketta akkor nem szedném fel, mert baromi drága újat venni, a laminált meg nekem nem tetszik.
2016. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Függ a ház általános színvonalától.

Ha minden penge akkor nem hagynám úgy.

Ha nincs rá pénzed meg magad nem is tudod megoldani akkor ez inkább a maradós.

2016. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de meddig tart felszedni, kijavítani és visszarakni azt a kis hibás részt???
2016. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy szurokba van rakva és ha megbontják,akkor már nem lesz olyan,mint régen,valamint nincs ugyanolyan parketta a javításhoz.Ez egy 30 éve lerakott tölgyfa parketta.
2016. dec. 16. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az utóbbi infó hiányzott az elején.


Amúgy amikor még nem volt ilyen fogyasztói társadalom, simán megvették az emberek a bontott parketták, és újból lerakták.

Ez is felbontható és visszarakható. Türelem kérdése.

Csak már nem érdemes ismét szurokba tenni, mert vannak jó ragasztók.

Utána át lehet csiszolni, lakkozni, és van parkettád még több száz évig.

[link]

2016. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!