Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » SOS Új vegyestüzelésű kazánt...

Ráczné Kádár Mónika kérdése:

SOS Új vegyestüzelésű kazánt vásároltunk a régi helyett ami ezen a fűtésrendszeren kiválóan működött. Az újban egy tálca van ami befelé lejt és ott áll a kondenz víz még 3 hét után is ami annyira gőzöl hogy elalszik a tűz. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#kazánprobléma?
2016. dec. 29. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem sok infó, legalább a kazán típusa jó volna, hogy az ember rákereshessen. Mindamellett bizonyára van a kazánnak dokumentuma, leírása.
2016. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen kondenzvíz ? Én vizet vegyes kazánban kétszer láttam egyszer 30 éve mikor kilyukadt az első kazánunk. Másodszor január elsején mikor a második kazánunk is kilyukadt. Szólj annak aki a kazánt beszerelte .
2016. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk is van vegyes kazánunk,de én nem tudom miről beszélsz....
2016. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 William T. Riker ***** válasza:
Tűztérben kondenzvíz? Nem lehetne, elképzelhető hogy egy hegesztés (ha lemezkazán) zárványos, és ott szivárog a víz.
2016. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem elképzelhető hanem biztos. Érdemes lenne nem begyújva megnézni csöpög e valahol. Szinte biztos hogy lyukas valahol.
2016. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!