Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Családi ház bővittés, felujitá...

Családi ház bővittés, felujitás. Mennyiből lehet kihozni?

Figyelt kérdés

Vettünk egy családi házat szeretnénk hozzáépitetni kb 50-60nm2 .Nappali amerikaikonyha terasz stb.

Mennyibol lehet ezt mind kihozni kb csak kőmuves munka nm2 árban vagy kulcsrakészen vagy vélkulcsrakészen.

plussz a ház első felét 55 nm2 teljes felujittás. tető nélkul.


2017. febr. 4. 08:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mint írtam szinte ugyanezt csináltam 8 éve és kilenc milla volt. Azt hittem 4.5 elég lesz hiába mondták hogy nem. Nem hittem senkinek. A duplája lett pedig sokat én is dolgoztam rajta . Mindent én vásároltam a legolcsóbb helyekről. A mesterek nem dolgoztak drágán . Egyedül a cserép volt használt.
2017. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
mennyiért dolgoztak neked? és én ha csak a vakolásig szeretném a kömuves munkát + villany + futtés+ kulso szigetelés?Minden mást mi csinálnánk nyilászárok burkolás stb..
2017. febr. 4. 17:54
 13/27 anonim ***** válasza:
Azóta már kitudja mennyi volt talán 1500 volt a falazás 2000 a vakolás m2-e.(munkadíj) Az ablak ajtó berakása fél nap volt nem is számolt rá semmit , ezzel nem sokat spórolsz. A burkolást ha értesz hpzzá megcsinálhatod.
2017. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
köszönöm. igazábol csak ami kellenne az az amit irtam alap falazás fakolás szigetelés. a tetőt sogor csinálná csak anyag árba a cégével és minden mást mi hisz ertunk hozzá. csak azt nem tudom mivel e naplos lehete igy is.
2017. febr. 4. 19:33
 15/27 anonim ***** válasza:
Mivel e-naplós, nem csinálhatjátok magatok.
2017. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Es egy reszet sem ha en csak azt akarom hogy szerkezet kesz legyen?vagy hogy lehet ezt kijatszani?
2017. febr. 4. 22:13
 17/27 anonim ***** válasza:
Kőművesek ugyebár négyzetméter, vagy köbméter árban dolgoznak. Nálunk is így volt, de azért írtuk az órát is. S durván 2000-2500 forint az órabére, napi 10 órával. De ő egy olcsó kőműves, mert a szigetelést 2550 ft/nm csinálta. Szóval szerintem kőműves napi 30 ezret el fog vinni.
2017. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a sógorod csinálná akkor nem mindegy ki burkol? Beírjátok hogy ő csinálta de te burkolod le . Mi a probléma
2017. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Igen nem mindegy hogy a teto csak anyag ar. Burkolast mi szeretnenk csinalni szinten haver sogor stb. Unokateso villanyszerelo de ugye kerdes hogy a muszaki ellenor igy ala e irja a naplot.
2017. febr. 5. 09:17
 20/27 A kérdező kommentje:
Lenyeg a lenyeg hogy a leges leg olcsobban akarom kihozni es igen sok kontarnak nem akarok milliokat fizetni.most varom a terveket es lassuk mit hoz odsze a tervezo.
2017. febr. 5. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!