Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy vályogház...

Mennyibe kerül egy vályogház felújítása? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Amikre szükség lenne: alulról szigetelés, összes nyílászáró cseréje fa nyílászárókra, 3 rétegű üveges ablakokra gondoltam. Parkettázás, falak felújítása kívül belül, hogy egyenletesen sima legyen, ne hullámos. Kívül kavicságy, veranda felújítása. Vezetékek cseréje, fűtés korszerűsítése (szilárdtüzelésű). Laikus vagyok, így csak azt tudtam írni, amit magamtól tudok. Köszönöm a segítséget! Bojler, kád, konyhabútor stb. ezektől tekintsünk most el.
2017. márc. 6. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 100nm a ház.
2017. márc. 6. 16:25
 2/6 anonim ***** válasza:
7 milla hasra ütésre.
2017. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha csak laikusként kezded egy vályogház felújítását inkább el se kezd, mert azonnal tönkrevágod a korszerű anyagokkal. Az átlag felújítás meg ezzel zajlik. Pontosan tudnod kellene, hogy mit, hogyan szeretnél, mi az ami ott megvalósítható; és legfontosabb az anyagok kiválasztása. ha elszúratod, akkor akár a 3x-ába is kerülhet.
2017. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8-12 millió igényektől függően, plusz bútorok
2017. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvass sokat!

2017. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem én csinálnám, kivitelezőre bíztam volna. Ennek tudtában nem biztos, hogy belevágok.
2017. márc. 9. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!