Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szeretnék új konyhabútort a...

Szeretnék új konyhabútort a lakásba. Hogyan oldottátok meg, hogy lehetőleg egy napon történjen a kiszállítás, a régi bútor szétszereltetése és az új felszereltetése? Tudnátok ajánlani korrekt szakembert, aki vállalja? (Budapest)

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
jó szervezéssel....
2017. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okos!
2017. márc. 8. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte lehetetlen.

Max ha előkészíted a dolgokat és szerzel jópár embert aki nekiesik.

De ha te hozod el a butort akkor tudod melyik nap igy akkorra tudod szervezni a szétszedést.

2017. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eladtam a régit néhány ezer forintért 8nem is ért többet...) aztán festettünk burkoltunk és csak utána szereltük be az új bútort.


Gondolom ilyesmire nálatok is szükség lehet. Szóval az egy nap alatt akció nem nagyon életszerű...

2017. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fizetsz 2-3 embert vagy nem akarsz egész nap dolgozni, megoldhatatlan.


De szerintem nem tragédia 3 napot étteremben enni kb, azért hogy kényelmesen elkészüljön.

2017. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!