Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Modern-antik lakás berendezése...

Modern-antik lakás berendezése olcsón?

Figyelt kérdés

Egy kis lakást szeretnék modern antik stílusban berendezni. A parketta sötétebb szürke, fa mintás lesz. A falak színe világos szürke és egy fal sötét szürke (majdnem fekete), illetve a konyhában sötétszürkés-feketés csempe, fehér konyhabútorral.

Ezekhez jó áron 2-3 személyes konyhaasztalt, dohányzó asztalt, íróasztalt székkel és egy falra szerelt tv alá komódot ANTIK stílusban ti hol vennétek jó áron? Leginkább fekete bútorokra gondoltam, ilyesmikre:

[link] Itt az első, amin egy szobor van.

[link] Itt az asztal, a szőnyeg érdekes illetve a fotel stílusa


2017. márc. 12. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy nem kell hogy 100 éves legyen, csak a stílus a fontos. Sajnos nem nagyon látok ilyeneket üzletekben.
2017. márc. 12. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Antik hatású bútorokat elsősorban használt kereskedésekben és online keresnék. Ha értetek kicsit a renováláshoz vagy nem gond lecsiszolni és átfesteni, kipofozni néhány bútort akkor tuti befutó.


Pinteresten nézz utána esetleg DIY antikolt tippeknek is. Pl. régi Singer varrógéptalpból asztal, stb.

2017. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez is tetszik nagyon iróasztalnak, bár feketében illene:

[link]


Esetleg itt lefelé görgetve van egy hasonló feketében:

[link]

2017. márc. 12. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Majdnem mindegy, hogy antik, vagy mostanában gyártott - a képeken látható stílusú - bútorra vágysz. Ezeket a bútorokat jó minőségű alapanyagból, ügyes mesterek régen is kézzel készítették, és ma is kézzel készítik. Ezek nem lapra szerelt ikeás bútorok. Ezek nem olcsók. De nem a koruk miatt drágák, hanem a minőségi alapanyag igény, és a rengeteg kézimunka igény miatt.

Én a vaterán szoktam vásárolni, de csak átlagban 20-ból egyet sikerül számomra megfizethető áron megvásárolni, mert túlmegy a licit a keretemen és más viszi el olyan összegért, amit én már nem tudok megadni érte.

Ezek a bútorok 6 számjegyű összegbe kerülnek! Vagy ha Liszt Ferenc könyökölt rajta, akkor 7!

2017. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!