Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Akinek van Fondital Gazelle...

Akinek van Fondital Gazelle konvektora (olyan ami nem igényel áramot), tudna nyilatkozni arról, hogy mennyire hangos?

Figyelt kérdés

Az értékesítő szerint nem kattog mert alumínium és nem öntött vas. Bármilyen tapasztalat érdekel, keveset lehet ebben a témában magyar vásárlói véleményeket olvasni.

22 nm es szobában cserélném a régi konvektort ilyen típusúra.



#Gazelle #parapetes konvektor #alumínium konvektor
2017. márc. 13. 16:17
 1/3 anonim válasza:
17%
Szia! Érdekelne, hogy lecserélted e a konvektort a Fondital Gazelle típusra, ha igen mi a véleményed? Sajnos én is kevés véleményt találok róla.
2018. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
35%

Sziasztok! Nekünk tavasszal lett beszerelve a 7000 típusú. Mostanában kezdtük el használni, de belső udvarra néz a kimentele, és konkrétan baromi hangos...szomszédok csukott ajtónál is hallják.

Nekünk befele nem hangos.

Ez normális?? Vagy nemjól van beállítva valami?

2018. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
32%

Szia!


Nekünk be lett szerelve 3db 5000-es és 1db 3000-es. Gyorsan felfűti a helységet, kifelé nem annyira hangos. De befelé elviselhetetlenül hangos. Tévézni vagy aludni nem lehet mellette. Nem tudom kinek milyen tapasztalata van de nekem azon kívül, hogy pályázatos, gyorsan felfűt eddig csalódás. Egy központi viszont 2millióba került volna így pályázattal 700 000 önrészből megvolt. De ha így marad és nem lehet semmit tenni a konvekciós ventilátorral akkor egyáltalán nem érte meg. lehet kevesebbet fogyaszt, szebb, és gyorsabban meleg van csak éppen nem lehet pihenni a lakásban.

Ennyi a véleményem...

2018. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!