Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablak beépítésre mennyi a...

Ablak beépítésre mennyi a munkadíj körülbelül?

Figyelt kérdés

3db 80 x 120 ablak, és 1 db kültéri műanyag bejárati ajtó 100 x 210 cm.

Családi házban lesz a csere (ez számít gondolom, nem olyan egyszerű mint egy panelban),a régi ablakok kibontásával együtt. Elsősorban a munkadíjra vagyok kíváncsi de akár teljes árat is írhattok hogy kb. mennyibe fok kerülni az egész.



2017. márc. 21. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A miénk társasházi lakás, bár valamivel nagyobb ablakméretekkel. Most kértünk árajánlatot több helyről tripla üvegezésű ablakokra. Benne van a csere és a utána történő helyreállítás is, tehát a kőműves munka, festés is. 570.000,- Ft. volt a legjobb ajánlat és ismerősök szerint jól dolgoznak, valószínűleg őket fogadjuk el.
2017. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy kéred, hogy te nem nyúlsz semmihez, 3-500 között reális az ablak minőségétől függően.

De miért nem egy ablakossal beszélsz? A felmérés ingyen szokott lenni.

2017. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már beszéltem ablakossal, csak sokalltam mert 300 körül mondta, úgy hogy mindent ő csinál. Akkor a munkadíj lenne ilyen sok? Mert boltban ezeknek a nyílászáróknak az árai kb 2/3-a sincs ennek az árnak. Amúgy csak azért kérdezgetem itt mert nem szeretném ha átvágnának, szóval akkor reális ennyi munkadíj?
2017. márc. 22. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ablak és ablak között is óriási különbség van minőségben, így árban is. Nem érdemes a legócskábbat beszereltetned, nálunk az előző lakásban az volt, mert már úgy vettük, hogy ki voltak cserélve az ablakok. Eladásra újították a lakást, a legolcsóbbat választották. Rengeteg gondunk volt a zsanérokkal, a kilincsekkel, és nem utolsó sorban azzal, hogy a hangszigetelése szinte nulla volt.


Ablakot nem kétévente cserél az ember, érdemes jól utána nézni.

2017. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értelek, és nem is gagyi nyílászárókat választottam, csak a munkadíjra vagyok kiváncsi, mert azt sokallom egy kicsit.
2017. márc. 25. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Bontás 10 e darabonként ,beépítés kb. 15 e .

Ennyiért profik ( tehát nem sima kőművesek ) megcsinálják feketén , de még lesz vele munkád , el kell vitetned a hulladékot , le kell takarólécezni és a sérült tapétát , falat helyreállítani.Amikor hiltivel kivágják a régi ablakot , eléggé száll a por és sérül a vakolat .

Beteszik az újat , körülfújják purhabbal , az ablakot becsukják , az ajtót kiékelik , másnap már használható.


Családi házban egyszerűbb a bontás , mint panelban , mert ott nincsen vasbeton.

2017. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!