Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ariston velis evo 80 villanybo...

Ariston velis evo 80 villanybojlerről van itt valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]


49 m2-es lakás melegvíz fogyasztásáról fog gondoskodni 2 személy részére. Mutatós darab, de érdekelne olyan vélemény akinél szolgál ez a rendszer :-) Köszi :-)



2017. máj. 15. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly a teljes lakásfelújítás alkalmával raktam be.

Az enyém 47m2,s téglablokkos ,szegedi.

Albérleteztetek,egy idősebb(70+)hölgy lakik a lakásban,a kis szoba irodakén üzemel,a titkárnő is ott tusol.

Tehát tusoló lett kialakítva. A tapasztalatuk szerint nagyszerű,hisz előtte a V4-s gáz~vízmelegítő beállíthatatlan vízhőfokát "élvezték" 2,5 éven át. Beállították az alap 40 fokra,és szeptember óta nem lett hozzányúlva. Így szinte nem kell hideggel keverni,és minimális a vízkő képződés.

Nekem pici(1,45x1,45) a fürdő,a kerek hagyományos nem fért volna el...ja! és nem kaptam meg a vezérelt áramot,így ez tűnt a legolcsóbb megoldásnak.

Nekem az ingatlankezelő(városi bérlakások)szerelője a haverom,az ajánlotta,mivel rengeteget raknak be mostanság.

2017. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!