Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mik a vélemények az O. K....

Mik a vélemények az O. K. Doors ajtókkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Jelen esetben erre az ajtóra gondolok: [link]

2017. máj. 20. 22:42
 1/2 fibra válasza:

OK Doors - Ne, ha nem akarsz felesleges gondot magadnak


Kinézetre tökéletes, majd amikor hazaviszed és kibontod, akkor látod a hibákat. (bontsd ki az áruházban)

Rozsdás vagy átégetett (lyukas) a rozsdamentes küszöb.

A beállító csavarok feje el van nyírva, lehetetlen beállítani. (nálam egy lakatos a 20 csavart 2 órán keresztül szerelte ki)

Ha ki tudod cserélni a csavarokat, akkor sem tudod rendesen beállítani, mert csak a tok és ajtó közti rés állítható, a záródás nem. Vagyis van egy ajtód, amelyen a szigetelés semmit sem ér, mert nem lehet beállítani az ajtót. (legalábbis a nyílászárósnak nem sikerült) Ajánlott egy módszert, de azt mondta, csináljam én, mert az igazi sufni-tuning.

Ja, és a képviselet sehol sem érhető el. Az Obi felhívja őket, ők meg sosem hívnak vissza.

Nagyon megbántam, csak gondot okozott, és még mindig befúj a szél, mert nem zár rendesen.

Kis Viktor

2017. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is az Obian vettem az ajtót és nem tapasztaltam semmi negatívat. Nyugodtan vedd meg, nem fogsz csalódni!!
2018. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!