Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a véleményetek a nyílászáró...

Mi a véleményetek a nyílászáró gyártó HUN-Therm Consulting Kft-ről?

Figyelt kérdés
Kaptunk árajánlatot a HUN-Therm Consulting Kft-től nyílászáró cserére, sajnos nem sokmindent találok róluk a neten. Van valakinek tapasztalata?

2017. máj. 22. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam náluk-Szegeden. Egy ismerősnek cserélték panel ablakait,elégedett volt velük. Ezért én is kértem tőlük(is) ajánlatot. Jó,elismert anyagokkal dogoznak,mint profil,mint vasalat terén. Az áraik közepesnek mondhatók,korrektnek tűntek. (Mondjuk engem irritált egy másik ablakos januártól decemberig tartó 46!%-s "akciója")

Végül Aranyablak lett,a nejem beleszeretett a szép íves profiljukba. Igaz,lengyel,és abból rengeteg sz@r van a piacon,de ezeké a legjobbak közül való...


Igazán sokat "tanulhatsz" az ablakfelújítás--->Index fórum-on.

2017. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!