Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül kb. egy gázóra...

Mennyibe kerül kb. egy gázóra leszereltetése? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lakásfelújításnál felmerült az ötlet, hogy teljesen lemondjuk a gázszolgáltatást, mindent elektromosan oldjunk meg. Van valakinek tapasztalata arról, kb. mennyibe kerül leszereltetni a gázórát és megszüntetni a szolgáltatást? A Főgáz azt mondta, akár 2 hónap is lehet az ügyintézés, viszont árakat nem tudtak mondani.

Köszönöm a segítséget!


2017. jún. 16. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz gázt kb 1000 forint a díja a szolgáltatásnak havonta én meggondolnám a helyedben ezt a leszerelést. Egyébként ugyan ki tudna mondani árat ha nem a gázszolgáltaó. Olyan nincs hogy nem tudják.
2017. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy kétszer gondold meg, hogy leszerelteted. Én fizetném a havidíjat inkább. Utána újra meóztatni, üzembehelyeztetni rengeteg idő, bosszúság és pénz.
2017. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

újra rakatni az órát, az tavaly 200-250 ezer forint körül volt.

elektromosan hatékonyan fűteni max akkor éri meg, ha lopjátok az áramot, vagy valami "okos" megoldást találtatok.

és most nyilván nem ujjal mutogatni akarok, de manapság gázzal fűteni a legolcsóbb.

ha meg valami ultra modern, szuper napelemes rendszert akartok csináltatni infrapanel-el, akkor nehogy azt gondoljátok, hogy olcsóbban fogtok kijönni...

2017. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A főgázosok azért nem tudnak árat mondani, mert egy másik cég, a földgázelosztó felel ezekért, velük kell majd felvenni a kapcsolatot.

Szeretnénk megúszni a kéménybéleltetést, ezért keresünk alternatívákat. Ezért merült fel az elektromos fűtés/fűteni tudó klíma. Még a parapetes megoldáson gondolkozunk.

2017. jún. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!