Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Betonjárdát szeretnék felújíta...

Betonjárdát szeretnék felújítani, mit vegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Láttam betonjavítót, szárazbetont és több hasonló terméket. Én olyat szeretnék, amit kézi erővel kikeverek, pl.vízzel, és rákenem a megcsúnyult járdára, kiegyenesítem a tetejét és kész is. Még nem csináltam ilyet, ezért kérnék segítséget. Köszönöm szépen.

2017. jún. 27. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csinálni de nem érdemes. Mert hiába lesz jó meg szép, nem köt össze a régi járdával. Ezért fel is fog válni, töredezni rövidesen. De leginkább a fagy miatt fog fel szakadozni.
2017. jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

'Betonjárdát szeretnék felújítani, mit vegyek hozzá?'


Elso korben legkalapacsot, aztan betonkeverot, cementet, sodert, betonvasat. Viz gondolom van.


A betont 'javitani' nagyjabol eselytelen, ahogy elottem irtak, nem kot hozza az uj reteg a regihez, a viz alaszivarog, es legkesobb a teli fagyok soran le is dobja az egeszet.

2017. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a magassága engedi, betonozz mellé szegélykövet. A régi járdara néhány cm vastagon finom zuzalékot terítesz, arra pedig terasz lapot vagy vékonyabb térkövet rakhatsz.
2017. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes ilyenkor feltörni az egészet és újracsinálni, másképp nem lesz tartós.

Jó kis nyári program :D

2017. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!