Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Héra falfix alapozót milyen...

002hollow kérdése:

Héra falfix alapozót milyen higításban vigyem fel csupasz panel betonfalra?

Figyelt kérdés
Előző lakók nagyon rosszul csinálták a festést, az új festékkel (héra mosható) ahogy vittem a festékhengert úgy vitte le a régi festéket a henger a vakolattal!! Lekapartam az egészet, újra fogom glettelni. Betont még nem gletteltem, nem tudom milyen a nedvszívása, így nem tudom milyen mértékben kell/lehet higítani a héra falfixet... Vidéki családi házakban 1:5 szoktuk higítani. Előre is köszi a válaszokat!

2017. júl. 12. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld le előbb olyan helyen ahol nem fog látszani. (konyhapult mögött) Én anno kevertem egy 1:1-es hígítást féldecis pohárral, majd festettem vele egy 10 centit. Öntöttem rá 1 kupica vizet (2:1) és felkentem , majd így tovább egészen 10:1-ig. Amikor mind megszáradt látszódott a különbség, illetve a próbafestést-glettelést is ezeken csináltam. A betonok nagyon eltérőek tudnak lenni, attól függően mennyire lopták ki anno a papíron belekerült cementet.
2017. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 1:3-as higítást javaslok, mi mindíg így csináljuk. Milyen glettet szándékozol használni első rétegnek?
2017. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!