Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ismer-e valaki olyan céget,...

Ismer-e valaki olyan céget, amely (vidéken, nem Budapesten) panellakásba való beltéri ajtókat készít megfizethető áron? Akinek van tapasztalata vagy ötlete, kérem válaszoljon!

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pécs vagy Nyíregyháza? Esetleg Szeged? Nem hiszem el, hogy olyan bonyolult lett volna leírni, hogy mégis hol laksz. Azért ennyire nem kicsi az ország.
2017. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem tartottam szükségszerűnek a város megadását. Az érdekelt, hogy tud-e valaki ajánlani ilyen céget, illetve saját tapasztalata van. Azóta sikerült találnom, és felvettem a kapcsolatot velük. Remélem, gyümölcsöző lesz az együttműködés a céggel.
2017. júl. 15. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez világos, de ha te pl pécsi vagy, és én ajánlottam volna egy szuper nyíregyi céget, akkor ki lettél volna segítve? Örülök egyébként hogy találtál végül szakembert, remélem hogy nem lesz rá panaszod.
2017. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!