Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy ilyen álmennyezet sziget...

Egy ilyen álmennyezet sziget anyagköltsége szerintetek mennyi?

Figyelt kérdés

Akarunk egyet házilag, értek a barkács dolgokhoz csak már nagyon rég csináltam hasonlót és nem tudom mennyi lehet az anyagköltsége ennek. Tehát a lámpákkal fényekkel együtt, azzal, hogy mi magunk készítenénk el az ismerősömmel.


[link]


Méretei: 5 lámpatest, 1x1 méteres álmennyezet sziget, rejtett világítással, de egyszerű, egyszínűvel.



#lakás #barkácsolás #felújítás #lakásfelújítás #álmennyezet rejtett világítás
2017. júl. 14. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Cc. 150 ezer csak az anyag, de a világítás minőségétől erősen függ.
2017. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 apababa ***** válasza:
Gipszkartonból készítve a szigeteket szerintem 10-15 ezer forint. Viszont a világitási cuccok ennek akár többszöröse is lehet . 5x8 azaz 40 db led lámpa 500-3000ft-ig plusz a foglalat, ház, vezeték. A led szallagnak is igen nagy az ár szorása. Tehát 50-150 ezerig reális. Úgy csökkentheted a költséget hogy olcsó lámpákat veszel vagy kevesebbet .
2017. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!