Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festhető viles vagy papírtapét...

Festhető viles vagy papírtapéta? Előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés

Én festhető Erfurt papírtapétát választottam az oldalfalakra a nappaliban.


Őt: [link]


Gondolkodtam még ezen is:


[link]


,de végülis én soknak találtam a mintázatát illetve vilesből kevés festhető és szép mintájú tapétát láttam:



Van valami különbség a két típus között? Adódhat bármi gond abból, hogy nem vilest választottam?



2017. júl. 27. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A vlies-t sokkal könnyebb felrakni(csak a falat kell kenni ragasztóval a tapétát nem így nincs áztatási idő és nedves tapéta sem), illetve elméletileg ha egyszer leszeded, akkor szárazon is maradéktalanul lehúzható a falról.
2017. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de vilesből kevés festhető van és kevés olyan mintázatú, ami tetszik. De akkor ezek szerint látványban nincs nagy különbség. Csak ha egyszer leszedném, abban lenne? De mivel kb 6-szor újrafesthető, így igazából ez nem most lesz :-)
2017. júl. 28. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól mondod, de a legnagyobb előnye a felrakás módjában van. Sokkal könyebb és egyszerűbb mint a papír alapú tapétának.
2017. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!