Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A közeljövőben szeretnénk...

A közeljövőben szeretnénk felújítani a házunkat. A CSOK-on és az Otthon melege program-on kívül van más vissza nem térítendő állami támogatásos anyagi segítséglehetőség?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Persze. Dolgozz többet, spórolj jobban. Ingyenélőkém.
2017. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
(Van már fundamentánk kettő is)
2017. júl. 27. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
És azt ki fizeti? Anyuci?
2017. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És aki megpróbálna privátba vagy itt kötekedni annak bemásolom az első ilyen embernek szánt üzenetem:


Van, akinek nem hullik az ölébe csak úgy minden, ezért minden lehetőséget megpróbál kiaknázni, ami lehetséges és legális. Fősuli és munka mellett nehéz elkezdeni az életet, a párom 8 órás munka után a mezőgazdaságát csinálja sötétedésig.. Miért nem tudod figyelmen kívül hagyni a kérdéseket ha semmi pozitívat vagy hasznos gondolatot nem tudsz hozzátenni?

2017. júl. 27. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Kicsim, az eleje lemaradt. " Köszi... A válaszaid 19%-os hasznosságát

figyelembe véve csak ugatni tudsz.."

2017. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Kicsim! Ha még csak fősulis vagy, akkor miből vettétek a házikót? Állami támogatásból azt is?
2017. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy milyen a ház? Felújításra vár.. 5 év külföldi takarítás után csak ilyenre futotta. 27 évesen pedig miért ne tudnám fizetni a fundamentámat?

Kicsit eltértünk a témától és sajnos nem az a réteg reagál a kérdésemre akiktól vártam az értelmes válaszokat.. ez a vita részemről lezárva.

2017. júl. 27. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"az Otthon melege program-on kívül van más vissza nem térítendő állami támogatásos anyagi segítséglehetőség?"


Otthon melege sem ad már visszanem térítendő támogatást.

2017. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felújításra nincs CSOK! A vissza nem térítendő támogatások magas önrészesek, ami most elvileg lesz vagy már van vagy már vége,nem tudom mert annyira nem nézegettem korszerűsítésre stb és ha jól rémlik talán max 10 millió családi házaknál 10% önrésszel az 0% hitel tehát vissza kell fizetni.
2017. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!