Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért látszik meg a tapétaraga...

Miért látszik meg a tapétaragasztó a falon? Tegnap tettünk fel tapétát és mellette nem tűnt el nyom nélkül a ragasztó? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A termék, Profi Vlies tapétaragasztó. A dobozán az áll, hogy a falon nem hagy nyomot ha megszáradt.

Ennek ellenére a tapéta sáv mellett mindkét oldalon ott virít a ragasztó nyoma! Azt gondoltuk,ahogy szárad úgy eltűnik, de már 24 óra is eltelt! Semmivel sem tudtam eltüntetni, vizes szivacs, enyhe szappanos víz, semmi. Most újra kell festeni telibe a falat emiatt?



2017. aug. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinű még nem tökéletesen száraz .
2017. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem fog eltűnni. Frissen kellett volna lemosni mihelyst fent a tapéta. Esetleg ha van javító festéked azzal javitsd le, de az is neg fog látszódni. Ha szépet akarsz marad az adott fal telibefestése. És legközellebb ne a praktikeres óccsó ragasztót vedd meg, hanem a metylan direct-et ha vlies tapétát ragasztassz :-)
2017. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én írtam egy lexikont,de töröltem,mert elolvastam a használati utasítását és abból az alábbi jött le nekem.

Ez egy szárazon lehúzható,csak ehez a márkájú szövettapétához való.Ha nem ilyenhez használod a ragasztót,ha nem gyengébb szilárdságú tapétához,akkor az csak kínkeservesen szedhető le,mert utólag már nem oldja a víz.

Ott van az is ,hogy még nedvesen kell a ragasztót eldolgozni az illesztéseknél.Ezt ti átugrottátok,vagy nem szerepelt a tasakon.

Vagy lekaparjátok a felesleges ragasztót és ott glettelitek és egy normális tapétaragasztóval ,mint pl

a kettes válaszoló ajánlott ragasztotok rá másikat,ami azért nem a legjobb ötlet.Vagy lehúzzátok az egészet szárazon és egy újra előkészített falra ezzel a fajta ragasztóval újra tapétáztok.Ez sem a legjobb és még költségesebb ötlet.

Ha már a ragasztási hiba számít,akkor a javítás hasonló színű javító festékkel szerintem még rosszabb lenne.ha meg mintás a tapéta,akkor meg gáz,de nagyon.

Van itt ötlet ,de egyik sem tökéletes,csak a nektek jobbat kell kiválasztanotok.

2017. aug. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!