Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mosdócsere? Többi lent.

Mosdócsere? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb. 3,5-3,8 nm2 es fürdőszobánk van. Linkelem a képeket. Ti az én helyemben szekrenyes mosdót csinaltatnatok? vagy lecserelnetek egy simára?

Nagyon megtetszett a szekrenyes verzió, de egyrészt nem akarok túl költekezni-max 💯 ezer-

másrészt kimertuk h akkor 65 cm-es szelessegut kéne venni (jelenleg nekünk 60cm-es van). És ezért azt sem akarjuk, mivel ki kellene faragni, hogy a víztol megpeneszedjen.

A jelenlegi 60cmes kagyló fölött egy 60cmes tükrös szekrény van. Egyrészt kilóg a a szekrény 5cmre, másrészt 2 szekrény szerintetek? Túlzás?

Viszont ami engem zavar a sima kagylo eseteben az a látvány. Ott vannak a csovek, kicsit ciganyos. Vagy nem is tudom. Fontos h JO legyen ránézni az egész fürdőre amblokk.

De az egész fürdőt nem fogjuk kicserélni xD

Szóval ha van valami jó ötlet, vagy más verzió, azt is szívesen meghallgatom.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. aug. 11. 12:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Még csak annyit h Nagyon köszi ♥♥♥

És ha tudnátok ajanlani egy jó megoldast, legyetek szívesek belinkelni egy olyan mosdot h majd utána tudják nézni.

2017. aug. 11. 12:08
 2/8 A kérdező kommentje:

*tudjak :D

Nézzétek el a helyesírást

2017. aug. 11. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ti az én helyemben szekrényes mosdót csináltatnátok?

IGEN!

2017. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk most újra olvasva a kérdésed... csináltatnátok?

65 cm-es szelességűt kéne venni. Most csináltatni vagy készen vásárolni akartok?? Ha készen vesztek akkor lehet szépen gányolni mert ott kivágni ott kivágni és itt se meg ott se,de ha csináltattok nah az lesz a jó

2017. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez kissé bonyolultnak tűnik.

Ha szekrényest akartok, akkor mindenképpen csináltatni kell a fal alján levő padka miatt, mert házilag sarabolgatva csak ócska és instabil lesz, mert az alja el lesz gyengítve.

Viszont csináltathattok kőművessel épített mosdószekrényt, a kész faajtókat, vagy fiókokat akármelyik bútorokkal foglalkozó áruházban, vagy cégnél megveheted, millió van.

A szekrényt meg vegyétek le a falról, tegyetek egy szép tükröt, alul lesz tárolási lehetőség.

Ilyesmi elvűről beszélek, csak szimplában:

[link]

2017. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy jó kis cikk hozzá:

[link]

2017. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szekrényest egyedileg kell csináltatni a padka miatt. Ha már dolgozik a szerelő, a vízórát is besűllyeszthetné a falba... Felül én is utálom a szekrényt, egy keskeny polc és tükör, a tárolást máshogy kell megoldani.
2017. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. aug. 12. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!